Metalowa Lampa
Blog,  Po godzinach

Stalowe ciepełko

Czy nowoczesne wnętrze, pełne szkła i metalu może mieć duszę? Oczywiście. Gdyż duszę przedmiotom nadajemy my sami. Co nam po stylowej komodzie, odziedziczonej po babci, jeśli będziemy przechodzić obok niej obojętnie. Bo po prostu nie lubimy staroci i nie czujemy tego klimatu.

Nie wszyscy lubią nostalgię i romantyczne wnętrza. Nie każdy czuje potrzebę otaczania się stylowymi meblami i natchnionymi dekoracjami. Nie znaczy to jednak, że osoba mieszkająca w nowoczesnym wnętrzu jest pozbawiona smaku i wyczucia elegancji.

Dom z duszą można stworzyć także w supernowoczesnym wnętrzu za pomocą oryginalnych, nie spotykanych nigdzie indziej mebli i dodatków. Bo nie jest także prawdą, że nowoczesne wnętrze to wnętrze pozbawione ozdób.

Nowoczesne wnętrze może mieć klimat, duszę i poczucie humoru. Szklany blat stołu, podparty drewnianym kozłem lub stolik w stylu high – tech to oryginalne i ciekawe formy a zadziwić przyjaciół można niezwykłym okazem gdy ujrzą stolik z blatem – zegarem.

Stal nie musi być stalowa. Metalowy regał z kilkoma szufladami umieszczonymi na nim w różnych miejscach, jest bardzo nowoczesnym i zarazem ciepłym meblem. Lub metalowy stół ale z bogato zdobionymi, giętymi nogami.

W nowoczesnym wnętrzu klimatycznym dodatkiem będzie, metalowa, oczywiście, klepsydra. Posłuży nie tylko do ozdoby ale przyda się także w kuchni. Metalowe podpórki do książek, o wirtualnym przekazie to bardzo pożądane dodatki w nowoczesnym wnętrzu. Podkreślają nowoczesny styl ale stanowią także o dobrym guście.

W nowoczesnym wnętrzu, aby nie mroziło musi znaleźć się odrobina ciepła. Idealnie do tego nadaje się drewno. Drewniane tace czy skrzynki ozdobne są doskonałym materiałem aranżacyjnym idealnie korespondując z każdym materiałem aranżacyjnym. A prostota ich formy świetnie zgra się z nowoczesnością wnętrza.

Metalowy szkielet lampionu ze szklanymi bokami czy ażurowy, metalowy lampion to dobra forma dla nastrojowego światła w nowoczesnym wnętrzu. Wszak i romantyczne chwile można celebrować w nowoczesnym duchu, gdyż światło świec sprzyja każdemu wnętrzu. Ale nastrój można zbudować także nowoczesną lampą o modernistycznej linii.

W nowoczesnym wnętrzu, podobnie jak w stylowym, kwiaty mogą stać w metalowych wiaderkach lub wanienkach. Możne je ocieplić wybierając te w oryginalnym kolorze. Jest wiele sposobów na to aby nadać wnętrzu duszę. Wystarczy urządzić je tak aby podkreślało indywidualizm jego mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *