Puch Kołdra Luksus
Blog,  Po godzinach,  Polecane

Luksusowa miękkość puchu

Któż z nas nie chciałby pławić się w luksusie. Opływać w zbytki i pobyć bliżej obok ekskluzywnych przedmiotów w miejscach zapewniających komfort psychiczny i fizyczny. Każdy to lubi, nie każdy się do tego przyznaje a wielu osobom wydaje się, że zbytki są dostępne tylko dla nielicznych. W dużej mierze definicja luksusu pojmowana jest głównie przez pryzmat zasobów finansowych jakimi dysponujemy. Tymczasem chcielibyśmy zapewnić, że nie jest to prawdą a na luksus komfortowego wypoczynku może dziś pozwolić sobie każdy z nas.

Luksus na wyciągnięcie ręki

Obecnie, gdy dysponujemy już najnowszymi technologiami, dawniej dostępnymi wyłącznie dla elit, możemy udostępnić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi komfort o jakim nie śniło się jeszcze dwie dekady temu. Firma Tempur, dzięki możliwości skorzystania z wynalazków NASA, zapewniła rynkowi jedyny w swoim rodzaju materiał o nazwie Outlast. Pierwotnie miał on służyć do produkcji kombinezonów dla astronautów, dziś dostępny jest już nie tylko dla osób o specjalnych wymaganiach. Kołdra TEMPUR-FIT™ to wyjątkowy produkt, którego zadaniem jest dostarczenie właścicielowi maksimum komfortu. Gromadzi w sobie ciepło gdy jest go zbyt mało i uwalnia je gdy zaczyna się odczuwać jego nadmiar. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny tak zaawansowany technologicznie materiał na rynku, stosowany do wyrobu kołder i specjalistycznej odzieży termalnej. Wyjątkowa miękkość wsadu oraz bawełniana tkanina zastosowana w poszyciu to luksus na jaki dziś może pozwolić sobie każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik.

Zaufaj ekspertom, zainwestuj w jakość

O komforcie podobnie jak o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma inne preferencje, upodobania i potrzeby. Ale o luksusie, choć i tu każdy ma inne wymagania już podyskutować można a nawet trzeba. Produkt wyprodukowany przez znaną markę, uznawany jest za towar luksusowy.. Z reguły markę postrzegamy poprzez cenę a ta niejednokrotnie sprawia, że wiele osób z tegoż luksusu rezygnuje. Ale gdyby tak renomowana firma udostępniła ekskluzywny produkt w cenie, która nie rujnuje portfela? Jak np. firma AllerGuard, która zadbała nie tylko o wybitną czystość puchu w swoich produktach ale też dała możliwość korzystania z nich osobom skłonnym do alergii. Tkanina okrywająca puch to materiał o wyjątkowo gęstym splocie utrudniającym roztoczom przedostawanie się do środka kołdry oraz nie wypuszczającym puchu na zewnątrz. Kołdra AllerGuard to doskonały przykład na to, że każdy z nas może zapewnić sobie markowy komfort.

Sypiając w srebrze i jedwabiu

Synonimem luksusu jest z pewnością diament. Kołdrę puchową Diamond Warm firmy Paradies z diamentem łączy nazwa, ekskluzywny szyk oraz niebywały komfort użytkowania. Szyk i prezencja to jeden z aspektów luksusowych przedmiotów a elegancja z jaką prezentuje się kołdra godna jest pozazdroszczenia w każdej sypialni. Wypełniona puchem o wysokiej higieniczności jest bardzo ciepła i lekka. Wyjątkowe poszycie z najczystszego jedwabiu, zdobionego żakardowym motywem podnosi ekskluzywność kołdry ale też zapewnia wyjątkowo przyjemne doznania dotykowe. Markowe kołdry Paradies zapewniają komfort z najwyższej półki. W tym przypadku nie ma mowy o kompromisach. Albo dostajemy produkt najwyższej jakości albo szukamy dalej.

Już tylko świadomość sypiania w otulinach srebra zapewnia luksus sam w sobie. Srebro, zastosowane w kołdrze Natural Exclusive Silver Prestige posiada działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne oraz wpływa korzystnie na skórę. Srebrne nici wplecione pomiędzy bawełniany splot czynią tkaninę poszyciową materiałem zapewniającym miękkość oraz przy charakterystycznej delikatności, niezwykłą trwałość. Puch o najwyższym standardzie czystości jest składnikiem każdego produktu firmy AMZ. Ekskluzywna kolekcja sygnowana srebrem i wysoką jakością wykonania jest już w zasięgu ręki, zatem o taki markowy luksus powinien zawalczyć każdy amator komfortowego wyposażenia swojej sypialni.

Kołdra Casa Sole to spełnienie marzeń każdego konesera luksusowych win. Najczystszy polski puch i najlepsze toskańskie wino zamknięte w poszyciu z najwyższej jakości jedwabiu to innowacyjny wyrób marki Casa Sole. Puch, zafarbowany został ekstraktem z wina Chianti cenionego nie tylko za swoją wykwintność ale też za wyjątkowo silne właściwości antybakteryjne. Luksusowa tkanina poszyciowa, elegancko okrywa kołdrę i połyskuje motywami winorośli. Kołdra jest niezwykle miękka, ciepła i bardzo przyjemna w użytkowaniu. Z pewnością jest to luksus najwyższego sortu.

O luksusie nie trzeba marzyć. Luksus trzeba po prostu mieć. Okryć się nim. Otulić i śnić luksusowe sny.

A teraz kliknij w link poniżej i zobacz więcej!
Komfortowe Kołdry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *